abhiramiimenon Active 5 years agoTopics: 1Replies: 2☆ProfileForumsTopics StartedReplies CreatedEngagementsForum Replies CreatedViewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)AuthorPosts September 4, 2022 at 8:24 pm #665158 abhiramiimenonMemberTopics: 1Replies: 2☆THANKS ALOT!!!! August 29, 2022 at 2:28 pm #664592 abhiramiimenonMemberTopics: 1Replies: 2☆I mean, say the purchase price from an outside supplier is $55 per unit and the total cost when made in-house is $56 per unit, so it is obviously cheaper to buy from the supplier, so do we calculate saving per unit for this product or we ignore it?AuthorPostsViewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)